Aicinājums Rīgas jauniešu organizācijām pieteikties Rīgas jaunatnes organizāciju konsultatīvajā padomē

Latvipaper-leafletjas Jaunatnes padome (LJP) aicina Rīgas jauniešu organizācijas pieteikt savu kandidatūru uz vakantajām 5 vietām Rīgas jaunatnes organizāciju konsultatīvajā padomē (RJOKP). Organizācijas, kas ieinteresētas darboties RJOKP, līdz 19.maija plkst. 16.00 aicinātas aizpildīt pieteikumu un iesniegt to Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) Klientu apkalpošanas centrā K.Valdemāra ielā 5 (2. stāvā), vai, parakstot ar drošu elektronisko parakstu, nosūtīt uz e-pasta adresi dmitrijs.zverevs[at]riga.lv.

RJOKP darbojas kā RD IKSD konsultatīva institūcija, kuras mērķis ir nodrošināt jauniešu līdzdalību Rīgas pilsētas pašvaldības jaunatnes politikas plānošanā, īstenošanā un novērtēšanā. Saskaņā ar nolikumu Padomes galvenās funkcijas ir:

  • nodrošināt jaunatnes organizāciju līdzdalību darba ar jaunatni īstenošanā un koordinēšanā Rīgas pašvaldībā;
  • veicināt jauniešu interesēm un vajadzībām atbilstošu jaunatnes politikas plānošanas dokumentu izstrādi;
  • nodrošināt uz sadarbību balstītu, koordinētu jaunatnes politikas īstenošanu.

Rīgas jaunatnes organizāciju kopsapulcē 20. maijā, plkst. 15.00, Rīgas jauniešu centrā „Kaņieris”, Kaņiera ielā 15, pamatojoties uz iesniegtajiem pieteikumiem, uz 2 gadu termiņu tiks izvēlēti 5 pārstāvji darbam Padomē. Rīgas jaunatnes organizācijas aicinātas piedalīties kopsapulcē, piesakot savu dalību līdz 19. maijam (plkst. 16.00) šeit. Organizācijas, kas būs pieteikušās dalībai kopsapulcē, 19. maija vakarā elektroniski saņems apkopoto informāciju par tām jaunatnes organizācijām, kas būs kandidējušas darbam Padomē.

LJP kopā ar LJP biedrorganizācijām - „Jaunatnes Attīstības un Sadarbības Multikulturālā apvienība” (JASMA), „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”, „Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”, „Radošā apvienība jauniešiem TREPES” - 2014.gadā ir ievēlētas RJOKP uz 2 gadu termiņu.

Jautājumu gadījumā aicinām vērsties pie IKSD Jaunatnes nodaļas vadītāja Dmitrija Zvereva (tālr. 67181499; e-pasts: dmitrijs.zverevs[at]riga.lv).

 visi_logo


Dalies:

Aktuāli