Aicina pieteikties semināru ciklam "Neformālās izglītības puzzle"

Semināru cikls-001Semināru cikls tiek organizēta ar mērķi palielināt neformālās izglītības kvalitāti un atzīšanu Latvijā un veicināt jauniešu (vecumā no 15-25 gadiem) – esošo vai topošo līderu – un vispārējās izglītības iestāžu pedagogu iesaisti neformālajā izglītībā un veicināt jauniešu prasmju attīstību, zināšanu vairošanu jautājumos par neformālo izglītību jaunatnes jomā, tās atzīšanu, metodoloģiju un praktisko pielietojumu.

Semināru cikls tiek organizēts kā praktisku darbošanās darbnīcas, iegūtās zināšanas uzreiz pielietojot praksē.

Semināru cikla dalībnieku profils:

  • jaunieši (vecumā no 15-25 gadiem) – esošie vai topošie līderi – no visas Latvijas (darbojas NVO, pašvaldību Jauniešu centros, vada neformālās jauniešu grupas);
  • vispārējās izglītības iestāžu pedagogi (ar un bez pieredzes neformālās izglītības metodoloģijas pielietošanā mācību procesā).

Darba valoda semināros – latviešu.

Semināru cikla programma.

Organizatori sedz izmaksas, kas saistītas ar dalībnieku ēdināšanu, programmas satura nodrošināšanu un transporta izmaksas (iepriekš vienojoties). Citas izmaksas dalībniekiem jāsedz pašiem.

Semināru ciklu vada: jaunatnes darba eksperte ar 17 gadu pieredzi darbā ar jaunatni un jaunatnes politikā novados, Latvijā, Eiropā un pasaulē, organizāciju vadībā, neformālās izglītības apmācītāja ar 15 gadu pieredzi, biedrības “Latvijas Jaunatnes padome” izpilddirektore Inese Šubēvica.

Pieteikšanās līdz 22.decembrim: šeit.  Papildus informācija saņemama, rakstot uz e-pastu: solis.tuvak@inbox.lv, zvanot pa tālr.nr. 26498978. Piesakoties, obligāti jānorāda semināri, kuros vēlaties piedalīties. Semināru cikls ir veidots loģiskā secībā, tomēr ikvienam interesantam ir iespēja izvēlēties konkrētu semināru, kurā viņš/-a vēlas piedalīties.

Semināru ciklu organizē: Biedrība “Solis tuvāk” sadarbībā ar biedrību “Latvijas Jaunatnes padome” Eiropas Savienības programmas Erasmus+: Jaunatne darbībā finansēta projekta “Cooperactive II” ietvaros.

logucu_rinda


Dalies:
Tagi

Aktuāli