Active Rainbow aicina uz #5 grupu nodarbību jauniešiem

Active Rainbow aicina uz #5 grupu nodarbību jauniešiem

Projekta “saDZIRDI, saREDZI, IEKĻAUJ mani” #5 grupu nodarbība notiks jau 8. decembrī, plkst. 18.30. Psiholoģes Lika Levskaya vadībā un ar biedrības jaunatnes darbinieku atbalstu. Nodarbības laikā jauniešiem būs iespēja drošā un drosmīgā telpā apspriest tēmu “Būvet sevi no jauna” un specifiskas tēmas kā sevis vērtība, darbs ar iekšējo kritiķi, darbs ar iekšējo bērnu un rūpes par sevi.

Sesijas ir interaktīvas un apvieno lekcijas par konkrētām tēmām katrai grupu nodarbībai, vingrinājumus, atvērtu telpu personīgās pieredzes apmaiņai, kā arī iespējai mācīties vienam no otra un attiecīgi citiem darba rīkiem un neformālās mācīšanās metodēm.


Ja esi daļa no LGBTQIA+ kopienas, vecumā no 13 līdz 25 gadiem, un vēlies saņemt profesionālu emocionālu atbalstu, tad šī ir vienreizēja iespēja, īpaši šobrīd, kad atkal uz laiku esam nonākuši “lockdownā”. Tu vari piedalīties grupu nodarbībās un iepazīties ar citiem Latvijā dzīvojošiem LGBTQIA+ jauniešiem, un/vai saņemt individuālas nodarbības ar psihologu bez maksas. Grupu nodarbības ir atvērtas arī cilvēkiem, kuri ir vecāki par 25 gadiem.

 

  • Kur: LGBT+ House Riga (Stabu street 19)
  • Kad: trešdien, 08.12., Sākums plkst. 18.30 [ilgums, līdz 3 stundām ar pārtraukumiem]
  • Valoda: latviešu/angļu

Atrodi vairāk informācijas par projektu šeit:

Lai piedalītos grupu nodarbībās, nepieciešams aizpildīt pieteikšanās formu.

Sakarā ar ierobežojumiem, kas saistīti ar COVID-19, dalībniekiem jābūt vakcinācijas sertifikātam, no nodarbība notiks klātienē. 

Ārējās vietnes

Aktuāli