4 nodarbību cikls “Mentālā veselība arī ir veselība”

Ja Tev interesē mentālā veselība un ar to saistīti temati, un vēlies uzzināt vairāk par to, pavadīt laiku ar citiem jauniešiem un pārrunāt to, kas svarīgs, šī ir Tava iespēja! Organizācija You+ organizē 4 nodarbību ciklu “Mentālā veselība arī ir veselība”, kas notiks 4 ceturtdienas pēc kārtas.

4. martā, plkst. 16:00, Zoom. Runās bērnu un jauniešu psiholoģe par to, kas ir mentālā veselība.

11. martā, plkst. 16:00, Zoom. Runās par mentālo veselību ikdienā, būs ļoti interesants pieredzes stāsts, kā arī būs iespēja dalīties savos stāstos (protams, ja vēlēsies un jutīsies pietiekami ērti).

18. martā, plkst. 16:00, klātienē, ārā Liepājā. Dalībnieki dosies laukā izkustēties trenera pavadībā. Būs iespēja runāt par fizisko aktivitāšu nozīmi mentālās veselības uzlabošanā.

25. martā, plkst. 16:00 Zoom. Kopā ar kouču dalībnieki runās par motivāciju, it īpaši par to, kā motivēt sevi šajā sarežģītajā laikā.

Pēc katras tikšanās reizes tiks veltīts nedaudz laika, lai vienkārši papļāpātu par to, kā nu katram dalībniekam iet. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc piesakies laicīgi! Pieteikties vari šeit. 

Seko līdzi pasākumam šeit.

Ārējās vietnes

Dalies:

Aktuāli