18.-20.decembrī norisināsies LJP Ziemas sesija

18.-20.decembrī, Cēsīs, viesu namā “Laso” norisināsies Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) Ziemas sesija 2015. sesijaKā ik gadu, Ziemas sesijā tiksies LJP esošās un potenciālās dalīborganizācijas, sadarbības partneri un jaunieši, LJP valde un darbinieki, lai atskatītos uz aizvadītā gada sasniegumiem, pateiktu paldies, arī vairāk uzzinātu par darbu, ko dara LJP biedru organizācijas un vienotos par nākamā gada darāmajiem darbiem. LJP Ziemas sesijā uz sarunu ar dalībniekiem ieradīsies Latvijas Televīzijas žurnālists, radījuma "1:1" vadītājs Gundars Rēders. Pasākuma pēdējā dienā notiks Pārstāvju sapulce, kurā biedrorganizāciju pārstāvji pieņems aktuālos lēmumus.

Ziemas sesija tiks atklāta 18.decembrī, kad paralēli dalīborganizāciju darbam tematiskās grupās, notiks “LJP Brīvprātīgo godināšanas pasākumu”, kurā LJP pateiksies saviem brīvprātīgajiem par brīvprātīgo darbu LJP un sadarbības partneru pasākumos. Plkst.22:00 notiks LJP valdes sēde, kurā ikviena LJP dalīborganizācija ir aicināta piedalīties.
bd

LJP Ziemas sesijas programma: LJP_ZiemasSesija_programma

Ja rodas kādi papildus jautājumi, rakstiet ljp[at]ljp.lv vai zvaniet 29209607.

LJP Brīvprātīgo godināšanas pasākums un LJP Ziemas sesija tiek organizēta projekta “Strukturētā dialoga īstenošana Itālijas, Latvijas un Luksemburgas prezidentūras Eiropas Savienības padomē” un „Latvijas Jaunatnes padomes darbības stiprināšana “LJP 2.0” ietvaros, ar Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas Erasmus+ un Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu.

visi_logo


Dalies:

Aktuāli