LJP dalīborganizācija uzsāk projektu ''TRY: Together, Refugees & Youth''

BYWLatvijas Jaunatnes padomes dalīborganizācija "Baltic Youh Way" uzsāk jauna starptautiskā projekta īstenošanu Latvijā, sadarbībā ar Lietuvas un Horvātijas nevalstiskajām organizācijām Erasmus+ programmas ietvaros.

Projekta nosaukums ir ''TRY: Together, Refugees & Youth'', kurā laikā tiks izstrādāta programma bēgļu jauniešu iekļaušanai jaunatnes darbā Lietuvā un Latvijā, kā arī veikta sociālās uzņēmējdarbības popularizēšanas akcija, iespējamai bēgļu iekļaušanai caur uzņēmējdarbību.

Projekta pirmais solis ietvēra izpētes darbu, kā rezultātā ir radīti mācību materiāli jaunatnes darbiniekiem. Tos var atrast pielikumā. (Izpētes materiāls pieejams angļu valodā, drīzumā būs pieejama arī īsā versiju, apkopojums Latviešu valodā).

Vēl arī var paspēt pieteikties un pievienoties apmācībām par bēgļu tēmu TRY projekta ietvaros Lietuvā, Kauņā no 14 - 18 decembrim, (apmācības pulcēs 4 jaunatnes darbiniekus no Latvijas un 1 pārstāvi no bēgļu kopienas un 4 jaunatnes darbiniekus no Lietuvas) kurām var pieteikties šeit: https://goo.gl/Is60Mj. Informācija par apmācībām pieejama šeit.

Dalība apmācībās un ceļa izdevumi tiek segti no projekta līdzekļiem.


Dalies:

Aktuāli