"Jaunie vanagi" aicina uz pasākumu "Zvirbuļa Taka 2017"

Latvijas jaunatnes padomes dalīborganizācija "Jaunie Vanagi"  arī šogad piedāvā iespēju piedalīties piedzīvojumu lomu spēlē pie dabas „Zvirbuļa taka”, kura norisināsies netālu no Rīgas, Baldones mežu teritorijā. Šogad lielais uzdevums būs atklāt noslēpumaino leģendu, kura apvieno trīs „ciematus”: Pazeme, Kosmoss un Barbari. Visvisādi mistiskie tēli jums liks pildīt dažādus uzdevumus, pielietojot gan fizisku spēku, gan zināšanas un arī citas dotības. Uzdevumi tendēti uz komandas saliedēšanu, atjautību un galvenais – draudzību.

Spēles gaitā iedzīvoties varēs sākot no 9. jūnija 21.00, kad tiks atklāts starts un jau nakts melnumā varēs pildīt pirmos sacensību uzdevumus. Piedzīvojuma spēle ilgs no tumsas līdz tumsai, t.i. 24 stundas, pa šo laiku jums tiks dots uzdevums būt ne tikai ātrākajiem un precīzākajiem, bet arī draudzīgākajiem, jo, kā jau katru gadu, galvenā balva ir draudzīgākās komandas kauss.

Dalībniekiem, kā jau visos mūsu pasākumos, jānoskaņojas, ka šī pasākuma laikā dzīvošana būs pie dabas un nakšņošana notiks teltīs. Lai piedalītos spēlē ir jābūt komandai no pieciem (abu dzimumu) cilvēkiem, kuri kāro pēc jauniem piedzīvojumiem, vēlas iziet ārpus komforta zonas un izmēģināt savas spējas dažādos pārbaudījumos.

Datumi: 9. – 10. jūnijs

Vieta: Baldone

Ierašanās laiks: Piektdien 9. jūnijā no pulksten 19.00 līdz 21.00 vai nu ar personīgajām automašīnām, vai ar sabiedrisko transportu.

Komandā: 5 cilvēki (abu dzimumu).

Dalības maksa: 20 eiro no cilvēka, 10 eiro “Jaunie Vanagi” biedriem un jauniešiem vecumā līdz 18 gadiem.

Līdzjutējiem: 5 eiro

Dalībnieku vecums: no 14 gadiem līdz opīšu vecumam (no 14 – 18 gadiem nepieciešama vecāku atļauja).

Pieteikšanās šeit:
http://www.jaunievanagi.lv/zvirbula-taka-2017/

Ārējās vietnes
Atbalstītāji

Dalies:
Tagi

Aktuāli