Jaunie Vanagi aicina uz "Dublis 2017"

Latvijas Jaunatnes padomes dalīborganizācija Bērnu un jauniešu organizācija "Jaunie vanagi" aicina uz varenāko rudens piedzīvojumu "Dublis 2017". Šogad šim pasākumam aprit 20 gadi un  par godu apaļajai dzimšanas dienai, tiek organizēti kārtīgi svētki, tomēr, ar cieņu pret tradīcijām, atstājot sev nostaļģiskas, bet svarīgas nianses. Kā parasti, sacensību vieta ir "Upmaļi", Līgatnē, un, kā vienmēr, visas trīs (1. - 3. septembris) "Dubļa" norises dienas caurstrāvo "Jauno vanagu" galvenā vērtība: DRAUDZĪBA. Papildus tam, ieplānots kas grandiozs - gan sacensību trasē, gan noslēguma svinībās, gan arī papildus aktivitātēs, kuras būs iespējams baudīt pirms vai pēc komandas skrējiena. 

Vietu skaits ir ierobežots (kopā 60 komandas). Šogad ir īpašs jaunums pieteikšanās procesā – pirmās 20 komandas, kas pieteiksies arī skries pirmās 20 (nodrošinot iespēju atpūsties vēl pirms saulrieta iestāšanās).

Dalības maksa – 26 EUR no dalībnieka (pirmajām 4 komandām, kas piesakās uz sacīkstēm – 20 EUR no dalībnieka), 5 EUR no atbalstītāja.

Komanda – 5 abu dzimumu dalībnieki (nepilngadīgajiem dalībniekiem nepieciešama vecāku atļauja).

Pieteikšanās līdz: 25. 08. 2017.

Šīs būs ļoti īpašas sacensības, jo „Dublis” svinēs savu 20. gadu jubileju. Ikviens sacensību dalībnieks pirms sacensībām tiek aicināts iegādāties Dubļa jubilejas krekliņu par simboliskiem 7 EUR/ gabalā (aizpildot anketu, tādus vari pasūtīt visai komandai!), lai visi uzvilktu svētku formas. Tos saņemsi, reģistrējoties pasākuma norises vietā! CITUR ŠIE KREKLIŅI MAKSĀS VAIRĀK, tāpēc izmanto izdevību!

 

Atbalstītāji

Dalies:
Tagi

Aktuāli