Young Media House - jauniešu iespēja izglītoties mediju jomā

Šī gada 12.oktobrī "Latvijas Jaunatnes padomes" viceprezidents Mārtiņš Šteins apmeklēja LJP dalīborganizācijas "Avantis" organizēto lielnotikumu - "Young Media House" atklāšanu, kas ir liels notikums mediju vidē Latvijā.

Jauniešu mediju centrs start-up “Young Media House“ kļūs par vietu, kur jauniešiem tikties un izglītoties mediju jomā.

Paredzēts, ka Jauniešu mediju centrā notiks lekcijas un semināri, būs iespēja satikt mediju jomas profesionāļus un iedvesmoties no radošākajiem mediju prātiem.
Kā centrā uzsver, tad, lai gan mediju centrs bāzējas Rīgā, tas būs mobils un piedāvās dažādas aktivitātes arī reģionos un dažādās Rīgas vietās.

Kas ir būtiski, ka paši aktivitāšu rīkotāji ir jaunieši, kas dažādu mentoru pavadībā realizē idejas, ko piedāvāt vienaudžiem. Young Media House ikdienā darbojas 14 jaunieši vecumā no 15 līdz 18 gadiem no Junior Media Team. Jaunieši veido savu mediju saturu žurnālistikā, video un foto reportāžas, organizē iknedēļas publiskus pasākumus citiem jauniešiem Young Media House telpās.

"Young Media House" ir jauniešu izglītojošās kustības "Young Media Sharks", Avantis un Gētes institūta  jaunā iniciatīva, kas "start-up" posmā atradīsies Vecrīgā, Aldaru ielā 5, pateicoties sadarbībai ar Ziedoņa muzeju.
"Young Media House" "start-up" projektu atbalsta Vācijas Federālās Ārlietu ministrija un Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija.

Atklāšanas pasākumā kā viena no būtiskākajām lietām, kas nepieciešama Latvijas sabiedrībā, īpaši jauniešu vidū, izskanēja spēja kritiski domāt un prasme lietot medijus. Novēlam jaunajam "Jauniešu mediju centram" izdošanos veicināt jauniešu vidū kritisko domāšanu un medijpratību.

Vairāk par "Young Media House" piedāvātajām iespējām var uzzināt: http://youngmediahouse.com/

Ārējās vietnes
Atbalstītāji

Dalies:

Aktuāli