Piesakies sociālai improvizācijas darbnīcai!

Latvijas Jaunatnes padomes dalīborganizācija “Avantis” aizsāk bezmaksas radošo darbnīcu ciklu “Viena komanda”, kas izveidots, lai veicinātu jauniešu un senioru savstarpēju sapratni, veicinātu senioru iekļaušanos sabiedrībā, kā arī vairotu dalībnieku prieku, apgūstot jaunas prasmes.

Pirmā ”Viena komanda” darbnīca notiks 20. maijā no plkst. 10:00 līdz 19:00 Aldaru ielā 5, Vecrīgā. Patrīcija Kolāte (Rīgas Improvizācijas teātris) un Nansija Garkalne (Focus) palīdzēs senioriem kopā ar jauniešiem iemācīties aizraujošus improvizācijas teātra un komunikācijas elementus. Iepriekšējas zināšanas par improvizāciju dalībniekiem nav nepieciešamas, darbnīcas laikā būs nodrošinātas tējas/kafijas pauzes, kā arī pusdienas.

Informācija par jauniešu pieteikšanos  pirmajai darbnīcai šeit: https://www.facebook.com/events/872147206258869/

Biedrība "Avantis" aicina nodot ziņu arī sev pazīstamiem senioriem - viņi aicināti pieteikties, zvanot pa tālruni 26192539 vai rakstot uz e-pastu marija@avantis.lv. Jau šobrīd var pieteikties arī nākamajām darbnīcām jūnijā, jūlijā un augustā. 

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Dokumenti
Ārējās vietnes
Atbalstītāji

Dalies:
Tagi

Aktuāli