Noslēdzies ‘’Klubs ‘’Māja’’ – jaunatne vienotai Eiropai’’ īstenotais projekts ‘’CAP 2’’.

31. martā noslēdzās LJP dalīborganizācijas ‘’Klubs ‘’Māja’’ – jaunatne vienotai Eiropai’’ īstenotais projekts ‘’CAP 2’’. Tas bija otrais organizācijas kapacitātes celšanas projekts un sastāvēja no vairākām aktivitātēm. Galvenā aktivitāte bija divu dienu apmācības, kas pulcēja Klubs ‘’Māja’’ jaunos biedrus, biedru kandidātus un jaunās Ikšķiles vienības valdes locekļus, kuri pieredzējušo biedu un vecbiedru vadībā apguva komandas veidošanas nianses, projekta vadību, veiksmīgas publicitātes pamatprincipus un citas prasmes, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi īstenotu dažādus pasākumus.

Viens no projekta mērķiem bija apmācīt jaunos biedrus projekta vadībā, lai nodrošinātu veiksmīgu projektu realizāciju organizācijas nākotnē. Daļa apmācīto biedru jau īstenojuši vai strādā pie savu ideju īstenošanas, organizējot saliedēšanās pasākumus, debašu struktūras apmācības un aktīvi iesaistoties organizācijas ikdienā. DSC_1675.JPG

Pēc apmācībām tika īstenota dalībnieku ideju prezentēšana, Klubs ‘’Māja’’ pieredzējušo biedru pieredzes stāstu vakars, kā arī pirmā dalībnieku iniciatīva – saliedēšanās vakars organizācijas biedriem, kas tika pavadīts, mācoties latviešu un cittautu tradicionālos dančus.

Klubs "Māja" jaunie biedri pēc apmācībām realizē dažādus projektus, kuros ir iespēja piedalīties. Seko jaunumiem organizācijas mājaslapā - www.klubsmaja.lv.

Projekts tika īstenots ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Atbalstītāji

Dalies:
Tagi

Aktuāli