Iedod darbu čaklām rokām

Borisa un Ināras Teterevu fonds radījis jaunu programmu “Iedod darbu čaklām rokām”, kas rosina satikties cilvēku ar īpašām vajadzībām priekam par paveikto ar savām rokām un priekam to cilvēku acīs, kuri saņem rokdarbus un amatniecības darinājumus.

Arī jaunatnes organizācijas Latvijā, kas veic labdarības darbu vai vēlas pateikties saviem brīvprātīgajiem var startēt šajā programmā un gūt prieku par rokdarbiem un amatniecības darinājumiem, kā arī sagādāt prieku tiem, kam dāvināt šo prieku.

Ja esat biedrība, nodibinājums vai reliģiska organizācija, un tuvākajā laikā rīkosiet labdarības pasākumu vai esat iecerējuši iepriecināt ļaudis mājās, jums ir iespēja pasūtīt rokdarbus/amatniecības darinājumus.

Mantas un to piegāde ir BEZMAKSAS. Šīs izmaksas sedz Borisa un Ināras Teterevu fonds programmas “Iedod darbu čaklām rokām” ietvaros.

Kā jārīkojas?

  1. Jāatver ČAKLO ROKU KATALOGS, jāizvēlas sev interesējošā manta/-as un jāaizpilda PIETEIKUMA VEIDLAPA.
  2. Pieteikuma veidlapā organizācija norāda, ko un cik daudz vēlas pasūtīt un kādam labdarības mērķim šīs mantas tiks izlietotas.
  3. Veidlapu nosūta uz e-pastu: caklasrokas@teterevufonds.lv .
  4. Fonda darbinieki caurskata un apstiprina pieteikumu, un pasūta izvēlēto mantu izgatavošanu, kas var ilgt līdz 6 nedēļām.
  5. Kad mantas ir izgatavotas, tās aizceļo pie organizācijas, kas tās pasūtīja.
  6. Jau pēc labdarības pasākuma norises organizācija sniedz mūsu fondam ĪSU PĀRSKATU PAR IZLIETOJUMU.

Savukārt, ja esat organizācija, kuras paspārnē čakli darbojas rokdarbnieki un amatnieki ar īpašām vajadzībām, un vēlaties piedāvāt iekļaut mantas ČAKLO ROKU KATALOGĀ, aicinām uz e-pastu: caklasrokas@teterevufonds.lv rakstīt ziņu.

 

Atbalstītāji

Dalies:

Aktuāli